Antrenörlük Bölümü Ücretleri

2020 – 2021 eğitim yılında Antrenörlük bölümüne özel yetenek sınavı ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Antrenörlük bölümü ücretleri neredeyse tüm vakıf üniversiteleri tarafından %50 burslu olarak fiyatlandırılmıştır.

Özel yetenek sınavına tabi olan Antrenörlük bölümü ücretleri içinde en uygun ücret yaptıkları ilk yıla özel spora destek kampanyası kapsamında 13.600 TL ile İstanbul Ayvansaray Üniversitesi tarafından verilmektedir. Kampanyaya başvuru için tıklayınız

Ayrıca Gelişim, Haliç, Rumeli, Nişantaşı gibi üniversitelerde de sunulan bu bölümün ücretleri ortalama 16. 000 TL ile 19.000 TL arasında değişmektedir.

Yönetimi yakın zamanda ülkemizin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Doğa Sigorta tarafından devir alınan ve yeni taşındığı 50.000 metrekarelik Kazlıçeşme kampüsüyle adından çok söz ettiren İstanbul Ayvansaray Üniversitesi diğer tüm bölümlerde de uyguladığı öğrenci dostu ücret politikası ve geniş kampüsü ile 2020-2021 eğitim yılında en popüler üniversite olacağa benziyor

Antrenörlük Eğitimi Bölümü nedir ne iş yapar?

Antrenörlük Eğitimi Bölümünün ana amacı, metodolojik yöntemlerle yapılan antrenmanların ve spor aktivitelerinin toplumun tüm kesimlerine yayılmasını ve üst düzeyde sporcu yetiştirilmesini sağlamaktır. Örneğin; basketbol antrenörü), tenis antrenörü, futbol antrenörü, eskrim antrenörü vb.
 

Tags: , , , , , , ,

 
 

Share this Post