Eğitim

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Ücretleri

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Ücretleri2021 – 2022 eğitim yılında Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü aşağıdaki üniversiteler tarafından sunulmaktaydı. Bu verilere göre genel olarak Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü ücretleri neredeyse tüm vakıf üniversiteleri tarafından %50 burslu olarak fiyatlandırılmıştı.

Listeye göre Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü ücretleri içinde en uygun ücret İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi tarafından verilmektedir.

Bununla birlikte İstanbul Topkapı Üniversitesi, uyguladığı sıra dışı tercih bursu olanağı ile tüm tercihler için aynı fiyatı uygulamakta ve aday öğrenciler için ciddi avantaj sağlamaktadır

2022 – 2023 Eğitim Yılı Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Ücretleri

Bölümün Amacı

Her geçen gün gelişen ve ilerleyen iletişim teknolojileri beraberinde iletişim süreçlerinin yönetilmesinin önemini ortaya koymaktadır. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık; toplum, medya ve tüm paydaşlarla olan iletişim süreçlerinin yönetilmesini kapsamaktadır.

Bölümün Amacı güncelliğini kaybetmeyen bu meslek alanında çok yönlü, hem yaratıcı, hem de stratejik düşünebilen ve bu doğrultuda kararlar alıp uygulayan uzmanlar yetiştirmektir.