Rekreasyon Bölümü Ücretleri

2020 – 2021 eğitim yılında Rekreasyon bölümüne özel yetenek sınavı ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Rekreasyon bölümü ücretleri neredeyse tüm vakıf üniversiteleri tarafından %50 burslu olarak fiyatlandırılmıştır.

Özel yetenek sınavına tabi olan Rekreasyon bölümü ücretleri içinde en uygun ücret yaptıkları ilk yıla özel spora destek kampanyası kapsamında 11.006 TL ile İstanbul Ayvansaray Üniversitesi tarafından verilmektedir. Kampanyaya başvuru için tıklayınız

Ayrıca Gelişim, Haliç, Rumeli, Nişantaşı gibi üniversitelerde de sunulan bu bölümün ücretleri ortalama 13. 000 TL ile 17.000 TL arasında değişmektedir.

Yönetimi yakın zamanda ülkemizin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Doğa Sigorta tarafından devir alınan ve yeni taşındığı 50.000 metrekarelik Kazlıçeşme kampüsüyle adından çok söz ettiren İstanbul Ayvansaray Üniversitesi diğer tüm bölümlerde de uyguladığı öğrenci dostu ücret politikası ve geniş kampüsü ile 2020-2021 eğitim yılında en popüler üniversite olacağa benziyor

Ayvansaray Üniversitesinin 2021 Eğitim Yılı Rekreasyon Bölümü Ücretlerini öğrenmek için aşağıdaki formu doldurunuz

Rekreasyon Bölümü mezunu ne iş yapar?

Rekreasyon; fiziksel, sosyal ve zihinsel sağlığı optimize ederek hayat kalitesini hangi yollarla yükseltmeniz gerektiğini keşfetmeye yardımcı olan aktivitelerin tamamıdır. Toplumun her kesiminden bireyler için aktivitelerin hangi şekilde kurgulanması gerektiğini, hazırlık aşamasından uygulanacak ana kadarki aşamalarını rekreasyon sayesinde yönetmek mümkündür.

 

 

Tags: , , , , , ,

 
 

Share this Post