Videolar

Piton Yılanı Yaşlı Kadını Yuttu..

7 metre boyundaki piton yılanı Endonezyalı köylü kadını yuttu…

Endonezya da yayımlanan Jakarta Post’un haberine göre, 54 yaşındaki Endonezyalı bir kadın 7 metre boyundaki piton yılanı tarafından yutuldu.

Endonezya’nın Sulawesi adasında gerçekleşen ürkütücü olayda bir gece önce kaybolan Wa Tiba isimli kadın evinden yaklaşık yarım kilometre uzakta bulunan ve son zamanlarda yabani domuzların dadandığı bahçesini kontrole gitti.

Gazetenin haberine göre güneş doğduğunda hala evine dönmemiş olan yaşlı kadını kız kardeşi aramaya çıktı. El feneri, el çantası ve sandaletlerinden oluşan eşyalarının dışında kızkardeşinin izine rastlayamadı. Bunun üzerine köylülerden oluşan arama ekibi araziye yayılarak zavallı kadını aramaya başladı.

Arayışlarına devam eden köylüler kadının eşyalarının bulunduğu yerden yaklaşık 100 metre uzakta vücudunun orta kısmı oldukça şişkin 7 metre boyunda bir piton yılanı ile karşılaştılar. Kadını yutmuş olabileceğinden kuşkulanan köylüler yılanı öldürüp bıçakla karnını açtılar.

Karşılaştıkları manzara tüyler ürperticiydi.

Yılanın önce kafasından başlayarak yuttuğu zavallı kadın, tüm kıyafetleriyle ve bir bütün olarak 7 metrelik canavarın karnındaydı.

Aşağıdaki videoda kadının yılanın karnından çıkarılma anını izleyebilirsiniz.